Mano principai:

Savo, kaip gydytojos kelyje visada svajojau apie estetinės dermatologijos kelią. Teko susidurti ir su rimtomis dvejonėmis – ar aš jausiuosi prasmingai dirbanti šį darbą. Šios dvejonės mane aplankė dėl aiškios priežasties – karjeros pradžia sutapo su nenatūralumo banga – perteklinėmis injekcinėmis procedūromis. Mačiau gausiai „pripūstas“ lūpas, skruostus. Tai skatino priešpriešą manyje tarp vertybių, todėl hialurono užpildų injekcijas atlikdavau ypač saikiai. Pamačiusi rezultatus ir besidžiaugiančias pacientes, supratau, kad vis dėl to tai mano kelias. Supratau, kad aš turiu šviesti visuomenę, bei medikus, kad būtent natūralaus grožio puoselėjimas yra raktas į estetišką, prabangų grožio rezultatą.

Mano darbo principai tapo išgryninti: Injekcinės anti-aging ar koreguojamosios procedūros neturi „šviesti“ veide. Jų tikslas – atšviežinti veidą, paryškinti dailius veido bruožus išlaikant harmoniją.

Vertybės:

„Natūralumas yra tikroji prabanga“  per ilgametę praktiką manyje gimusi mintis, kuri iki šiol man padeda pasiekti maksimaliai gerus rezultatus. Moteris, išryškėjus procedūros rezultatams švytės, mano rankos skirtos panaikinti veide įsirėžusį nuovargio, pykčio ir laiko požymius. Aplinkiniai mano pacienčių nesiteiraus kur ji atliko injekcijas, bet paklaus kodėl ji tokia laiminga, pailsėjusi ar išgražėjusi.

Kita, labai svarbi greta einanti vertybė – tai pacientų saugumas. Estetinė dermatologija yra vis dėlto medicina su tam tikrais rizikos faktoriais. Du metus dirbau skubios pagalbos ir priėmimo skyriuje, kad mano pacientai jaustųsi visiškai saugūs procedūrų metu.

Na, ir žinoma aukščiausia kokybė Jums. Naujausios technikos, žinios, dėl kurių jau esu pelniusi aukštos klasės vardą estetinės dermatologijos srityje ir nuolatos sulaukiu gausaus studentų būrio su kuriais dalinuosi injekcijų bei elektroepiliacijos metodika.

Tam pacientės ir atvyksta į Narkus Clinic. Visa komanda vienijama šių vertybių.

Išsilavinimas:

2016 m. LSMU studijos, medicinos gydytojo kvalifikacija;

2016 m. įgyta elektrologės kvalifikacija;

2016 m. dermatovenerologijos rezidentūra;

2020 m. baigta dermatovenerologijos rezidentūra;

2021 m. Trichologijos kursai Trieste, Italija;

Nenutrūkstamos stažuotės Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Lenkijoje ir kt. Europos šalyse.


Moksliniai pasiekimai:

Tarptautinio „European Handbook of Dermatological Treatments“ žinyno, krioterapijos temos bendraautorė;

Praktikiniai kursai Clinical application of the VivaScope® 1500 Gen. 3 & VivaCam D120;

Lektorė kursuose Barselonoje, Ispanijoje: EADV Cryosurgery Course;

Kauno Krašto Dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė;

Lietuvos Dermatoveneorolų draugijos (LDVD) narė;

Europos Dermatovonerologų asociacijos (EADV) narė;

International Master Course on Aging Science (IMCAS) narė.

Su manimi galite susisiekti: