Elektroepiliacija – 100% saugu ir veiksminga!

Vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas nepageidaujamų kūno plaukų pašalinimui visam laikui.

Rezultatai jau jo pirmos procedūros

Efektas visam gyvenimui

Jokios sudirgintos odos

Tinka visiems odos tipams

Bet kokio pigmento plaukams

Daugiau informacijos apie elektroepiliaciją


Kas yra plaukų šalinimas elektroepiliacijos metodu?

Elektroepiliacija (trumpiau e. epiliacija) arba elektrolizė – pažangi grožio procedūra, skirta pašalinti nepageidaujamus veido ir kūno plaukus visam gyvenimui veikiant elektros impulsui. Plaukų šalinimas e. epiliacijos metodu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas, kadangi jo sėkmė, priešingai nei fotoepiliacijos ar lazerinės epiliacijos metu, priklauso nuo plaukelių storio ir jų tankio, o ne nuo plaukuose esančio pigmento. Taigi elektroepiliacijos būdu galima pašalinti ir šviesius bei žilus plaukus, taip pat - visiems odos tipams. Plaukų naikinimas Apilus xCell e. epiliacijos aparatu užtikrina gerus rezultatus dėl unikalios 27,12 MHz radijo dažnio sistemos paleidžiamo elektros impulso, kurio skvarba yra šešis kartus greitesnė ir 35% galingesnė nei prietaiso pirmtakų. Ši papildoma galia užtikrina greitesnį koaguliavimą, taigi ir didesnį komforto bei efektyvumo lygį. Taip pat elektros impulso energija yra sufokusuojama ties plauko pagrindu, kas leidžia greičiau negrįžtamai sunaikinti įvairaus tipo plaukus.


Kodėl elektroepiliacija yra efektyviausias nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas?

Elektroepiliacijos aparatas yra medicininis prietaisas prie kurio tvirtinamas ypač plonas sterilus zondas, panašus į siūlą. Zondas prisitaiko prie pat plauko folikulo. E. epiliacijos metu unikali 27,12 MHz radijo dažnio sistema paleidžia elektros impulsą, kuris negrįžtamai sunaikina folikulą veikdamas elektrokoaguliacijos – Blend metodu (folikulas veikiamas elektros impulsu ir karščiu). Taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas. Taip pat, plono, vienkartinio zondo dėka nėra pažeidžiamas odos barjeras, todėl nėra randų rizikos. Plaukelių šalinimas elektroepiliacijos metodu yra žymiai efektyvesnis nei fotoepiliacijos, IPL (intensyvios pulsinės šviesos) aparatai, ar lazeriai, todėl su juo pasiekiami labai efektyvūs rezultatai. Intensyvios Pulsinės Šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl neveikia tiksliai į savo taikinį – plauką, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos ir dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika. Lazerinė epiliacija, savo ruožtu, tinka tik šviesiai odai ir tamsiems plaukeliams. Kuo didesnis pigmento kiekis plaukuose, tuo šis metodas veiksmingesnis, kitu atveju, ši procedūra gali būti neveiksminga. Taip pat, lazerio šviesos impulsai, siunčiami į plauko folikulą, nesunaikina jo, o tik pristabdo folikulų veiklą, kad nebeaugintų plaukų, vidutiniškai – 1,5-2 metams.


Kodėl Apilus xCell prietaisas yra efektyviausias?

Tik epiliacijos prietaisai, kurių klinikinis efektyvumas įrodytas, yra patvirtinami FDA (JAV Maisto ir vaistų Administracijos). Apilus xCell aparatas yra patvirtintas FDA ilgalaikiam plaukų pašalinimui. Taip pat ši e. epiliacijos įranga turi kelias patentuotas metodikas. Pavyzdžiui, Synchro metodikos dėka gali būti šalinami ir ypač tvirti, turintys “gilias šaknis” plaukai. PicoFlash termolizės metodas dėl išskirtinio greičio leidžia itin lokalizuoti plaukų folikulo pagrindą, vengiant šilumos difuzijos aplinkiniuose audiniuose. Šis e. epiliacijos metodas turi išskirtinį komforto lygį, todėl idealiai tinka švelniems (pvz. veido) ir paviršiniams plaukams. Trečioji elektroepiliacijos metodika – MeloFlash. Jos metu impulso trukmė yra ilgesnė, o intensyvumas švelnesnis ir susidaranti šiluma plačiau išplinta į folikulą. Šis e. epiliacijos metodas yra idealus sprendimas plaukams, kurie yra stiprūs, su giliai esančiais folikulais arba dehidratuoti. MultiPlex technologija sujungia lėtą termolizę ir greitą PicoFlash / MicroFlash impulsą pabaigoje. Lėta termolizė skatina folikulo „atšilimą“ bei padidina jo poringumą taip sustiprindama PF/MF impulso efektyvumą. Tokia technologija idealiai tinka telogeniniams (plaukams ramybės/iškritimo fazėje) plaukams. Taigi nepaisant plaukų augimo srities, pigmento bei storio, elektroepiliacijos būdu, taikant įvairias metodikas, kurias parenka elektrologas, galima pašalinti 100 % nepageidaujamų plaukelių komfortiškai, saugiai ir efektyviai.


Kokios odos būklės yra gydomos Apilus xCell prietaisu?

Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliacija cukrumi ar vašku, depiliaciniai kremai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas ar diskomfortą – plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali likti randai. Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus elektroepiliacijos metodu. Atlikus e. epiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po Apilus xCell e. epiliacijos procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi.


Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai Apilus xCell įranga?

Apilus xCell įranga plaukeliai gali būti šalinami antakių, viršutinės lūpos, smakro, krūtinės, nugaros, pažastų, rankų, pilvo, bikini bei kojų zonose. E. epiliacijos metodu plaukeliai nešalinami nuo lytinių organų, nosies bei ausų landose.


Kiek elektroepiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Plaukas turi 3 gyvavimo ciklo fazes – augimo, regresijos ir ramybės, todėl reikalinga atlikti pakartotines procedūras, norint negrįžtamai paveikti kuo daugiau plaukelių augimo fazėje. Vidutiniškai atlikus 3-5 procedūrų kursą pastebimas plaukelių mažėjimas ir procedūros trumpėjimas 15-20%. Po vienos elektroepiliacijos procedūros dažniausiai pašalinama apie 20% - 30% plaukų aktyvioje jų augimo fazėje, tačiau efektas tikrai pastebimas. Svarbu paminėti, kad priklausomai nuo organizmo hormoninio fono (pvz. moterys menopauzės periodu, sergant skydliaukės ligomis), vėliau gali „pabusti“ plaukeliai esantys ramybės fazėje, todėl bus atliekamos pakartotinės e. epiliacijos procedūros. E. epiliacijos procedūrų periodiškumas – maždaug kas 3-4 savaites.