Dažniausiai užduodami klausimai


Dažnai sulaukiame klausimų apie elektroepiliaciją. Čia pateikiame dažniausių klausimų atsakymus. Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą - drąsiai kreipkitės telefonu ar el. paštu.
1Ar elektroepiliacija skausminga?
Atliekant elektroepiliaciją Apilus xCell prietaisu juntamas lengvas dilgčiojimas, kur įvedama gija ir šilumos jausmas. E. epiliacijos įranga turi individualizuotas gydymo programas su unikaliu 27, 12 MHz radijo dažniu, kuris užtikrina maksimalų komfortą, saugumą ir efektyvumą. Klientams, kurie jaudinasi ar sunkiai pakelia skausmą, gali būti pasiūlytas šaldomasis kremas. Ypač jautrių vietų epiliacijai naudojamas FLASH elektroepiliacijos metodas, kurio metu aparato įsiskverbimas trunka labai trumpai, todėl nėra pasiekiamas skausmo slenkstis.
2Kiek laiko trunka plaukų šalinimo procedūra elektroepiliacijos metodu?
E. epiliacijos sesijų laikas priklauso nuo kelių veiksnių – ploto dydžio, nuo kurio šalinami plaukeliai, plaukų tipo bei jų augimo tankio. Po konsultacijos, mūsų klientai gali rinktis sesijas nuo 15 minučių iki 3 valandų.
3Kiek elektroepiliacijos procedūrų reikės atlikti?
Elektroepiliacijos ciklų skaičius – individualus, priklauso nuo plaukelių skaičiaus, storio ir kitų veiksnių. Tikslesnį apsilankymų skaičių galės įvardinti, mūsų specialistės, įvertinusios pokytį po kelių procedūrų.
4Ar matysis rezultatas po pirmos procedūros?
Po vienos e. epiliacijos procedūros dažniausiai pašalinama apie 20% - 30% plaukų aktyvioje jų augimo fazėje, tačiau efektas tikrai pastebimas.
5Kada negalima atlikti elektroepiliacijos procedūros?
Elektroepiliacijos procedūra neatliekama asmenims iki 18 metų amžiaus bei nėščiosioms, taip pat esant dekompensuoto cukrinio diabeto stadijoms, piktybiniams odos dariniams, varikozės ligai (srityje, kur bus atliekama e. epiliacija), sunkiai hipertoninei (aukšto kraujo spaudimo) ligai, kitos sunkios stadijos ar sunkiai kontroliuojamoms širdies ligoms bei karščiavimui. E. epiliacijos procedūra taip pat neatliekama jei sergate hemofilija, epilepsija, onkologine liga ar infekciniu susirgimu, jei turite ortopedinius endoprotezus, stomatologinius štiftus ar širdies stimuliatorių. Esant nors vienam iš aukščiau nurodytų sutrikimų, prašome informuoti specialistą.
6Ką reikia žinoti prieš procedūrą?
Prieš elektroepiliacijos procedūrą svarbu vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 3 savaites. Jei deginsitės, naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų ne mažesni nei 30. Taip pat netepkite odos savaiminio įdegio kremais. Savaitę prieš e. epiliacijos procedūrą netepkite odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kita. Nepešiokite, nešalinkite plaukų vašku mažiausiai 2 savaites prieš e. epiliacijos procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Plaukų ilgis veido srityje turėtų būti apie 1-3 mm, kūno – 3-6 mm. Jei plaukeliai linkę įauginėti, dieną prieš elektroepiliaciją atlikite pilingo procedūrą. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda.
7Ar galima elektroepiliaciją atlikti vasarą?
Kaip minėjome anksčiau, prieš elektroepiliacijos procedūrą svarbu vengti aktyvesnės saulės, tačiau laikantis nustatytų laiko intervalų, e. epiliacija galima maždaug po 3,5 savaičių jautresnės odos tipams, ar po 7 dienų I ir II tipo odos tipams. Jei intensyviai deginotės ir oda bus ypač stipriai įdegusi, rekomenduojame susiplanuoti elektroepiliacijos seansą po 14 dienų.
8Ar procedūros metu yra rizika užsikrėsti krauju plintančiomis ligomis?
Elektroepiliacijos metu neįmanoma užsikrėsti krauju plintančiomis ligomis, kadangi naudojami sterilūs, vienkartiniai filamentai, kitaip vadinami zondais, gijomis. Kliento saugumas ir sveikata atliekant e. epiliaciją yra mūsų komandos prioritetas. Atvykus procedūrai, būtinai įspėkite specialistę, jei sergate krauju plintančia liga.
9Ar yra rizika atsirasti randams?
Mūsų elektroepiliacijos specialistės praktikos metu nėra susidūrę su randų atsiradimu po atliktos e. epiliacijos procedūros. Jei esate linkęs į randavimąsi, turite keloidinių randų, įspėkite specialistę, kadangi kiekvienas žmogus yra individualus gamtos kūrinys su unikaliais, jame vykstančiais procesais ir saugumo sumetimais atliksime bandomąjį elektroepiliacijos seansą.
10Ar nebus pažeistos prakaito ar riebalinės liaukos procedūros metu?
Naudojama naujausia įranga elektroepiliacijos metu leidžia užtikrinti aplinkinių liaukų bei audinių visišką saugumą. Svarbu paminėti, kad prakaito liaukos nėra sujungtos su plaukų folikulais, todėl elektros impulsas, sklindantis filamentu (gija), veikia tiksliai vietiškai tik į plauko folikulą taip išvengiant šilumos difuzijos aplinkiniuose audiniuose bei liaukose. Po procedūros prakaitavimo funkcija nepakinta, o odos fiziologija nesutrinka.
11Kaip atrodo odos plotas po elektroepiliacijos seanso?
Reakcijos į e. epiliacijos procedūrą gali būti labai skirtingos. Vieniems pasireiškia paveikto odos ploto paraudimu, paburkimu, kuris greitai praeina. Kai kuriais atvejais zondo įvedimo vietoje gali būti pastebimi smulkūs raudoni taškeliai ar šašeliai. Norint sumažinti nemalonius pojūčius po e. epiliacijos procedūros, seanso metu naudojamos izoliuotos (dengtos teflonu) ar auksu dengtos adatos žmonėms, turintiems žemą skausmo jutimo slenkstį ar linkusiems į alergines reakcijas. Apie galimus šalutinius poveikius mes informuojame konsultacijos metu bei suteikiame rekomendacijas poprocedūriniam laikotarpiui.
12Ko reikėtų vengti po elektroepiliacijos procedūros ir kiek laiko?
Tam tikrų veiksmų vengimas po e. elektroepiliacijos procedūros yra būtinas. Kiekvienam klientui saugaus elgesio gairės ir jų laikymosi laikotarpis yra skirtingi – nuo 2,3 dienų iki 1,2 savaičių. Elektrologės Jums rekomenduos saugiausią variantą. Vengiami veiksniai: Saulės, soliariumo, infraraudonųjų spindulių apšvita – 14 dienų ir individualiai ar ilgiau. UVA bei UVB spinduliai, naujausiais tyrimais net infraraudonieji UV spinduliai, gali sukelti odos pigmentaciją, o e. epiliacijos paveikta oda kelias dienas yra ypač jautri UV apšvitai. Odos šlapinimas – individualu. Baseinas, pramogos karšto vandens kubile, pirties malonumai – individualu. Kontaktas su žeme, smėliu – individualu. Gausus odos prakaitavimas, dažnai priežastis būna intensyvus sportas, – individualu.
13Kokia odos priežiūra po elektroepiliacijos procedūros?
Po elektroepiliacijos procedūros du kartus ryte/vakare reikia dezinfekuoti seanso metu paveiktą sritį (esant reikalui ir dažniau). Meistrė patars Jums tinkamiausią kremą, tačiau dažnai naudojami bepanteno tepalas ar kremas, savo sudėtyje turintis pantenolio. Esant stipriam prakaitavimui rekomenduojama naudoti talką. Kaip jau minėta, apie 2 savaites (laikas individualus kiekvienam klientui) po e. epiliacijos seanso vengti saulės, soliariumo spindulių apšvitos. Taip pat nerekomenduojama kelias dienas lankytis pirtyse, maudytis vandens telkiniuose, baseine ar intensyviai sportuoti.

Atmintinė


Trumpa atmintinė, kaip elgtis prieš ir po elektroepiliacijos procedūros.